top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü SAYGI, ŞÜKRAN VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü SAYGI, ŞÜKRAN VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 84’üncü yılında saygı, şükran ve özlemle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eseri, yıkıma uğramış bir imparatorluğun ardından inşa ettiği ve aydınlanma ilkelerini temel alan Cumhuriyetimizdir. Ulusumuz, Ulu Önder Atatürk’ün liderliğinde dünyada emsali olmayan bir başarı öyküsüne imza atmıştır. Bizler O’nun emanetlerine bugüne kadar sahip çıktık, bugünden sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Kurtuluş mücadelemizin ve bağımsızlığımızın yaratıcısı, modern Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84. Yıldönümünde saygı, şükran ve özlemle anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Eczanenizde bulunan miadı geçmiş Kontrole Tabi İlaçlar için imha süreci başlamıştır. Süreç aşağıdaki şekilde ilerlemektedir, 1-Renkli Reçete Sisteminden miadı geçen ilaçların kontrolü yapılır, 2-Miadı

BİLECİK-- YENİ ECZANE KIRMACI ECZANESİ (12:00-20:00 ARASI AÇIK) BOZÜYÜK--GÜL ECZANESİ PAZARYERİ-- HAYAT ECZANESİ OSMANELİ--ARSLAN ECZANESİ SÖĞÜT-- FATİH ECZANESİ GÖLPAZARI-- GÖLPAZARI ECZANESİ

bottom of page