top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

TEBRP GÜNCELLENDİ

Tebrp Güncellendi

Değerli Meslektaşımız,

Tebrp geri bildirimleriniz ile gelişmeye devam ediyor. Güncellenen tebrp’de

  • Müstahzar "SUT Özet" ekranlarına "MEDULA Detay Bilgileri" eklendi. Söz konusu başlık altında; ilişkili rapor tanı kodları, reçete uyarı kodları ve ödenir/ödenmez ICD-10 bilgilerine tek ekrandan ulaşabilirsiniz.

  • Müstahzarlara ilişkin uyarılara yeni uyarı kategorileri eklendi.

  • Web ve mobil uygulamalarda kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik düzenlemeler yapıldı.

Bugüne kadar olduğu gibi ilerleyen süreçte de Tebrp Uygulamasını geliştirme aşamasında vereceğiniz her türlü katkı bizim için çok değerlidir.

Her türlü görüş ve önerilerinizi uygulama içerisindeki iletişim modülünden yazabilir, Telegram Tebrp Destek kanalına ya da tebrp@teb.org.tr adresine e-posta yolu ile gönderebilir, 0 850 9696929 no'lu telefon numarasından Destek Hizmetleri ekibimize ulaşarak iletebilirsiniz.

Birlikte daha iyi bir Tebrp için bilgilerinize sunarız.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Eczanenizde bulunan miadı geçmiş Kontrole Tabi İlaçlar için imha süreci başlamıştır. Süreç aşağıdaki şekilde ilerlemektedir, 1-Renkli Reçete Sisteminden miadı geçen ilaçların kontrolü yapılır, 2-Miadı

BİLECİK-- YENİ ECZANE KIRMACI ECZANESİ (12:00-20:00 ARASI AÇIK) BOZÜYÜK--GÜL ECZANESİ PAZARYERİ-- HAYAT ECZANESİ OSMANELİ--ARSLAN ECZANESİ SÖĞÜT-- FATİH ECZANESİ GÖLPAZARI-- GÖLPAZARI ECZANESİ

bottom of page