top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

TEB - HAFTALIK BÜLTEN

TEB - HAFTALIK BÜLTEN

Değerli Meslektaşımız,

Birlik olarak, halk sağlığını korumak ve geliştirmek, mesleğimizin gelişimine katkı sunmak ve mesleğimizi geleceğe taşımak, meslektaşlarımızın mesleklerini severek ve yüksek bir iş doyumu ile icra etmelerini sağlamak için çalışıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizi ve mesleğimize ilişkin bilgilendirmeleri, düzenlediğimiz toplantılar, Bölge Eczacı Odalarımıza gönderdiğimiz yazılarımız, resmi internet sitemiz, Birliğimize ait sosyal medya hesapları, TEB Haberler ve MİSED aracılığıyla tüm meslektaşlarımız ile paylaşıyoruz.

Bugünden itibaren Birlik olarak faaliyetlerimizi ve mesleğimize ilişkin bilgilendirmeleri haftalık olarak meslektaşlarımız ile paylaşmamızı sağlayacak bir fikri hayata geçiriyoruz:

TEBÜLTEN: Türk Eczacıları Birliği Haftalık Bülteni

TEBÜLTEN; bir haftalık süre içerisinde Birliğimiz tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri ve mesleğimize ilişkin bilgilendirmeleri içeriyor. Bir haftalık bir çalışma raporu olarak planladığımız TEBÜLTEN’i sizlerle paylaşıyoruz.

TEBÜLTEN’i bugünden sonra her hafta tüm sizlere e-posta aracılığıyla ulaştıracağız. Böylelikle, TEBÜLTEN ile Birliğimizin faaliyetlerini duyurmuş olduğumuz birçok farklı kanala bir yenisini daha eklemiş oluyoruz. Mesleğimize katkı sunacağına duyduğumuz inançla, sizlerle paylaşıyor, beğeninize sunuyoruz.

Birlik’te Bir Gelecek Birlik’le Güçlü Gelecek

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

TEBÜLTEN'e ulaşmak için tıklayınız.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Eczanenizde bulunan miadı geçmiş Kontrole Tabi İlaçlar için imha süreci başlamıştır. Süreç aşağıdaki şekilde ilerlemektedir, 1-Renkli Reçete Sisteminden miadı geçen ilaçların kontrolü yapılır, 2-Miadı

BİLECİK-- YENİ ECZANE KIRMACI ECZANESİ (12:00-20:00 ARASI AÇIK) BOZÜYÜK--GÜL ECZANESİ PAZARYERİ-- HAYAT ECZANESİ OSMANELİ--ARSLAN ECZANESİ SÖĞÜT-- FATİH ECZANESİ GÖLPAZARI-- GÖLPAZARI ECZANESİ

bottom of page