top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

#SÖZGENÇLİKTE #ODAKLAN

#SÖZGENÇLİKTE  #ODAKLAN

Türk Eczacıları Birliği Gençlik Komisyonumuz 22-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel'de, “Söz Gençlikte... Bugünün Gücüyle Yarını Kucaklıyoruz” teması ile TEB GK II. Ulusal Kongresi’ni gerçekleştiriyor.

Eczacılık Fakültesi öğrencileri ve genç eczacılar, eczacılık mesleğindeki gelecek eğilimlerini, eczacılık eğitimini, teoriden pratiğe eczacılık mesleğinin her aşamasını ve uygulama alanlarını, sağlık sektöründe eczacının rolünü anlamak, tartışmak, deneyim ve fikir paylaşımlarında bulunmak, yarınlarımıza yön verebilmek için bir araya geliyor.

Mesleğimize sahip çıkmak, eczacılık eğitiminin daha nitelikli hale gelmesi için ortak aklı harekete geçirmek, toplumun sağlığı için daha kaliteli hizmet üretmenin olanaklarını tartışmak ve eczacıların sağlık sistemine sundukları katkıları çoğaltmak için gerçekleştireceğimiz bu büyük buluşmaya tüm Eczacılık Fakültesi öğrencilerini ve genç meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Gençlik Kongremiz hakkında detaylı bilgiye http://www.tebgk.com/  adresinden ulaşılabilmektedir.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Eczanenizde bulunan miadı geçmiş Kontrole Tabi İlaçlar için imha süreci başlamıştır. Süreç aşağıdaki şekilde ilerlemektedir, 1-Renkli Reçete Sisteminden miadı geçen ilaçların kontrolü yapılır, 2-Miadı

BİLECİK-- YENİ ECZANE KIRMACI ECZANESİ (12:00-20:00 ARASI AÇIK) BOZÜYÜK--GÜL ECZANESİ PAZARYERİ-- HAYAT ECZANESİ OSMANELİ--ARSLAN ECZANESİ SÖĞÜT-- FATİH ECZANESİ GÖLPAZARI-- GÖLPAZARI ECZANESİ

bottom of page