top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

ECZANE RUHSATNAMELERİNİN ELEKTRONİK ORTAMDA YENİLENMESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLARIN 25.01.2019 TARİHİNE

Değerli Meslektaşlarımız,

   Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun 04.12.2018 tarih, E.209767 sayılı yazılarına istinaden, İl Sağlık Müdürlüğünce eczane ruhsatnamelerinin basımı işlemlerinin elektronik olarak TİTCK İl Sağlık İşlemleri Sistemi üzerinden yapılması, önceden düzenlenmiş olan eczane ruhsatnamelerinin de elektronik ortamda yenilenmesi gerekmektedir.

  Bilecik İli ve İlçelerinde faaliyette bulunan serbest eczanelere ait mevcut ruhsatnamelerin sertifikalı ruhsatnameler ile değiştirilmesi aşamasında eczacılarımızın sıkıntı yaşamaması adına, ekteki başvuru evrakları ile birlikte 25.01.2019 tarihine kadar Temsilciliğimize teslim edilmesi gerekmektedir.

   Diploma aslı ve eczane ruhsatnamesinin aslı mutlaka temsilciliğimize getirilmesi ve dilekçelere  cep telefonları-mail adreslerinin yazılması gerekmektedir. (Eczacının Eczacılık Fakültesine giriş tarihi öğrenilerek Ek-2 Beyannameye eklenmesi) 

   Gereğini rica ederiz.

                                                                 9.Bölge Eskişehir Eczacı Odası

                                                                         Bilecik İl Temsilciliği

63 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

SGK SÖZLEŞMELERİNİN DAĞITIMI HAKKINDA

Değerli Meslektaşlarımız, 2024-1 SGK sözleşmeleri 22 Nisan Pazartesi günü Bozüyük Temsilciliğimizde saat 10:00-12:00 arası, Bilecik Temsilciliğimizde saat 13:30-15:30 arası yapılacaktır. Sözleşme temi

Comentarios


bottom of page