top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

ECZANE RUHSATNAMELERİNİN ELEKTRONİK ORTAMDA YENİLENMESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLARIN 25.01.2019 TARİHİNE

Değerli Meslektaşlarımız,

   Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun 04.12.2018 tarih, E.209767 sayılı yazılarına istinaden, İl Sağlık Müdürlüğünce eczane ruhsatnamelerinin basımı işlemlerinin elektronik olarak TİTCK İl Sağlık İşlemleri Sistemi üzerinden yapılması, önceden düzenlenmiş olan eczane ruhsatnamelerinin de elektronik ortamda yenilenmesi gerekmektedir.

  Bilecik İli ve İlçelerinde faaliyette bulunan serbest eczanelere ait mevcut ruhsatnamelerin sertifikalı ruhsatnameler ile değiştirilmesi aşamasında eczacılarımızın sıkıntı yaşamaması adına, ekteki başvuru evrakları ile birlikte 25.01.2019 tarihine kadar Temsilciliğimize teslim edilmesi gerekmektedir.

   Diploma aslı ve eczane ruhsatnamesinin aslı mutlaka temsilciliğimize getirilmesi ve dilekçelere  cep telefonları-mail adreslerinin yazılması gerekmektedir. (Eczacının Eczacılık Fakültesine giriş tarihi öğrenilerek Ek-2 Beyannameye eklenmesi) 

   Gereğini rica ederiz.

                                                                 9.Bölge Eskişehir Eczacı Odası

                                                                         Bilecik İl Temsilciliği

SERTİFİKA VE RUHSATNAMELERİN DÜZENLENEBİLMESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

63 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Eczanenizde bulunan miadı geçmiş Kontrole Tabi İlaçlar için imha süreci başlamıştır. Süreç aşağıdaki şekilde ilerlemektedir, 1-Renkli Reçete Sisteminden miadı geçen ilaçların kontrolü yapılır, 2-Miadı

BİLECİK-- YENİ ECZANE KIRMACI ECZANESİ (12:00-20:00 ARASI AÇIK) BOZÜYÜK--GÜL ECZANESİ PAZARYERİ-- HAYAT ECZANESİ OSMANELİ--ARSLAN ECZANESİ SÖĞÜT-- FATİH ECZANESİ GÖLPAZARI-- GÖLPAZARI ECZANESİ

bottom of page