top of page
  • Yazarın fotoğrafıBilecik İl Temsilciliği

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Temelinde laik, demokratik ve sosyal bir hukuk devleti anlayışının yer aldığı; özgür düşüncenin, eşitliğin, bilimselliğin ve uygar bir toplumun teminatı olan Cumhuriyetimiz, 99’uncu yılında artık asırlık bir çınar kadar güçlü ve kudretlidir.

Cumhuriyet ile birlikte kazandığımız değerler ülkemizin geleceğinin sarsılmaz temel taşlarıdır. Çünkü ‘Milletin egemenliğini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır’ anlayışıyla yürütülen Kurtuluş Savaşı’nın ardından ilan edilen Cumhuriyet, bizim en güzel yol haritamızdır.

Çünkü ‘Cumhuriyet fazilettir.’

Bizlere çağdaş uygarlık hedefini gösteren Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile Aziz Şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Cumhuriyetimizin 99’uncu yıl dönümü kutlu olsun!

Video için tıklayınız;

https://staticteb.mncdn.com/TEB_29_EKIM.mp4

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Eczanenizde bulunan miadı geçmiş Kontrole Tabi İlaçlar için imha süreci başlamıştır. Süreç aşağıdaki şekilde ilerlemektedir, 1-Renkli Reçete Sisteminden miadı geçen ilaçların kontrolü yapılır, 2-Miadı

BİLECİK-- YENİ ECZANE KIRMACI ECZANESİ (12:00-20:00 ARASI AÇIK) BOZÜYÜK--GÜL ECZANESİ PAZARYERİ-- HAYAT ECZANESİ OSMANELİ--ARSLAN ECZANESİ SÖĞÜT-- FATİH ECZANESİ GÖLPAZARI-- GÖLPAZARI ECZANESİ

bottom of page